Spausdinti

Vilniuje Baltijos jūros šalių ekspertai ieškos tyrėjų mobilumo skatinimo priemonių

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras vasario 10 d. Vilniuje, konferencijų centre „Artis“, organizuoja Baltijos mokslo tinklo tarptautinį seminarą, kuriame mokslininkai ir sprendimų priėmėjai galės susipažinti su MOSTA atliktu tyrimu apie iššūkius tyrėjų mobilumui Baltijos jūros regione.

Europos Komisijos ir Vokietijos akademinių mainų tarnybos atstovai pristatys mobilumo schemas, Baltijos šalių atstovai kalbės apie nacionalinius iššūkius tyrėjų mobilumui. Pranešimus taip pat skaitys ScanBalt, European Spallation Source ir Švedijos mokslo tarybos atstovai.

Baltijos mokslo tinklas (BSN) yra INTERREG Baltijos jūros regiono programos projektas, kurį koordinuoja Hamburgo (Vokietija) mokslo, tyrimų ir lygių galimybių ministerija kartu su partneriais iš Danijos, Švedijos, Suomijos, Sankt Peterburgo, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Projekto pagrindinis tikslas – užtikrinti geresnį politikos koordinavimą mokslinių tyrimų, inovacijų ir švietimo srityse Baltijos jūros regione.

Projekto metu siekiama sukurti tampresnį tarpregioninį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityse, paskatinti mokslininkų aktyvesnį bendrą dalyvavimą moksliniuose projektuose ir tyrėjų mobilumą, inicijuoti naujų finansavimo schemų sukūrimą skatinant tarpvalstybinį mokslinių tyrimų ir inovacijų kūrimą ir diegimą.

Apie projektą Baltijos mokslo tinklas (BSN) daugiau rasite interneto svetainėje: http://www.baltic-science.org/

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.