Spausdinti

Taryba

Lukas Savickas – Ministro Pirmininko patarėjas;
Raimundas Balčiūnaitis – Lietuvos pramonininkų konfederacijos Verslo aplinkos ir švietimo politikos departamento Švietimo, mokslo ir inovacijų skyriaus ekspertas;
Alfonsas Daniūnas – Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius;
Mindaugas Misiūnas – Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas;
Vilija Salienė – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos kanclerė;
Gintaras Vilda – ūkio viceministras.

Taryba yra Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro direktoriaus kolegialus patariamasis organas, veikiantis visuomeniniais pagrindais. Taryba vykdo šias funkcijas: svarsto įstaigos veiklos plėtrą ir prioritetus, teikia siūlymus dėl strategijos ir veiklos planų, išklauso metinę ataskaitą ir veiklos planą bei teikia siūlymus dėl plano bei veiklos tobulinimo.

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro taryba yra sudaryta vasario 21 d. LR Vyriausybės kanceliarijos įsakymu. Taryba sudaryta vadovaujantis LR mokslo ir studijų įstatymo 21 str. 4 d., kurioje nurodoma, jog tris Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro tarybos narius skiria LR Vyriausybė, po vieną narį – LR Seimo Švietimo ir mokslo komitetas, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos universitetų rektorių konferencija (konferencijos), Lietuvos kolegijų direktorių konferencija (konferencijos).

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.