Spausdinti

MANUMIX

MANUMIX logoMANUMIX – Europos regiono inovacijų politikos tobulinimo projektas pažangių gamybos procesų kryptyje

MANUMIX tikslas yra regioniniame lygyje per politikos vertinimą ir mokymąsi tarpusavyje stiprinti ir tobulinti inovacijų politikos efektyvumą pažangių gamybos metodų kryptyje.
Šiame projekte dalyvauja Baskijos regionas (Innobasque organizacija ir Baskijos vyriausybė), Lietuva (MOSTA), Italijos Piemonto regionas (Finpiemonte) ir Velsas (Velso vyriausybė). Projekto dalyviai susibūrė į konsorciumą, kad galėtų mokytis vieni iš kitų pažangių gamybos metodų krypties politikos ir jos vertinimo srityse. Projektą konsultuoja Orkestra, regioninio vystymo ir konkurencingumo srityje besispecializuojanti organizacija.

Visų dalyvaujančių regionų Sumanios specializacijos strategijose (S3) yra pažangių gamybos metodų kryptis. Įgyvendinant strategiją visi regionai susiduria su ankstesnės politikos įgyvendinimo palikimu, kuris buvo pagrįstas sistemine ir funkcine prieiga, o S3 kuriamas poveikis yra vertikalus. MANUMIX projektas būtent ir taikosi į šios sudėtingos situacijos lemtų iššūkių sprendimą.

MANUMIX biudžetas sudaro €937,661.00, iš kurių €778,978.95 skyrė Europos regioninės plėtros fondas finansuodamas 2014-2020 Interreg Europe programą.

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.