Spausdinti

Leidinio „Agenda“ įvadinėje diskusijoje – aukštojo mokslo paskirties klausimas

Gegužės 12 d. leidinio „Agenda“ redakcinė kolegija rinkosi į įvadinę diskusiją, kurios metu buvo bandoma atsakyti į klausimą: kur link turi judėti Lietuvos aukštasis mokslas? Būtent tokia bus birželio mėn. pasirodysiančio 9-ojo„Agenda“ numerio tema.

Vienas plačiausiai diskusijos metu aptariamų klausimų buvo aukštojo mokslo reformos įgyvendinimas ir galimi jos rezultatai. Diskusijos dalyviai sutiko, kad pagrindiniu kad aukštojo mokslo sistema reikalauja pokyčių, o reformos tikslu turėtų būti aukštojo mokslo kokybės gerinimas.

Vasarą „Agenda“ pasitiks atsinaujinusi – atsisakyta popierinio leidinio formato ir leidinys bus pasiekiamas elektroninėje erdvėje. Sutariama, kad tai didins leidinio dinamiškumą ir pasiekiamumą.

Su diskusijoje išsakytomis mintimis skaitytojai bus pakviesti susipažinti jau netrukus – birželio pradžioje. 

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.