Spausdinti

Pristatys pirmąją Sumanios specializacijos pažangos ataskaitą

Gegužės 23 d. 10 val. LR ūkio ministerija ir Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) kviečia dalyvauti renginyje „Sumaniosios specializacijos strategija: pirmieji stebėsenos rezultatai, įgyvendinimo iššūkiai ir entrepreneriškos paieškos užtikrinimas“. Renginys vyks LR ūkio ministerijoje, 213 salėje (Gedimino per. 38, Vilnius).  

Renginio tikslas yra mokslo, verslo ir valdžios atstovams pristatyti pirmąją Sumanios specializacijos strategijos pažangos ataskaitą, aptarti pagrindinius stebėsenos proceso iššūkius ir jų sprendimo būdus, Entrepreneriškos paieškos proceso (angl. EDP) poreikį ir užtikrinimą.

Renginio diskusijose dalyvaus Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, ūkio, švietimo ir mokslo, finansų ministerijų atstovai, MTEPI politikos prioritetų nustatymo sistemos kūrėjai. Išsamią renginio programą pateiksime artimiausiu metu.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją rasite čia.

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.