Spausdinti

Pristatys mokslo ir verslo bendradarbiavimo tyrimą

Vasario 13 d. renginyje „Mokslo ir verslo partnerystė: iššūkiai, idėjos, sprendimai“ Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras pristatys reprezentatyvaus tyrimo apie mokslo ir verslo bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) srityje rezultatus bei rekomendacijas, kurių įgyvendinimas galėtų sukurti prielaidas partnerystės plėtrai. Antrojoje renginio dalyje su politiką formuojančių ir įgyvendinančių institucijų, mokslo ir verslo atstovais diskutuosime apie sprendimus galinčius didinti mokslo ir verslo sinergiją.

Atliekant tyrimą apklausta beveik 1100 tyrėjų ir daugiau nei 200 MTEP veiklą vykdančių įmonių vadovų. Tyrimo rezultatai atskleidžia, kokiomis formomis vyksta mokslo ir verslo bendradarbiavimas MTEP srityje, kaip vykdomos bendros veiklos, kokias naudas ir iššūkius bendradarbiaudami įžvelgia mokslo ir pažangaus verslo atstovai. Rezultatų pagrindu suformuluotos rekomendacijos politikos formuotojams ir įgyvendintojams, kurių įgyvendinimas padėtų užtikrinti tvaresnį bendradarbiavimą ir jo plėtrą. Renginys skirtas politikos formuotojams ir įgyvendintojams, mokslo ir verslo bendruomenei bei visiems, besidomintiems mokslo ir verslo bendradarbiavimo tema. 

Daugiau informacijos ir registracija į renginį pasiekiama paspaudus šią nuorodą

programa vmbr

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.