Spausdinti

Aptars pedagogų poreikio prognozavimo sistemą

Birželio 28 d. Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras organizuoja konferenciją „Kuriant nacionalinę žmogiškųjų išteklių sistemą: pedagogų poreikio prognozavimas“, kurios tikslas yra pristatyti pedagogų poreikio prognozavimo sistemą ir aptarti šios sistemos veikimo perspektyvas.

Pirmoje renginio dalyje bus pristatomi pirmąkart sukurtos ir įgyvendinamos sistemos rezultatai – pedagogų poreikio darbo rinkoje prognozės. Antroje renginio dalyje vyks diskusija, skirta aptarti valstybės žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir prognozavimo vaidmenį. Po pietų pedagogų rengimo centrai kviečiami dalyvauti pristatyme ir diskusijoje, kuri yra skirta aptarti pedagogų rengimo centrų efektyvų veikimą ir tam skirtą naująjį projektą.

Daugiau apie renginį galite sužinoti paspaudus šią nuorodą.

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.