Spausdinti

Beveik 30 ekspertų rinksis į pirmąją Lietuvos sumaniai specializacijai skirtą ekspertinę diskusiją

Kovo 29 d. Lietuvos mokslų akademijoje vyks pirmoji Lietuvos sumanios specializacijos strategijai skirta ekspertinė diskusija, kurioje dalyvaus beveik 30 suinteresuotųjų šalių atstovų.

Lietuvai ruošiantis naujam Europos Sąjungos finansinio programavimo etapui ir rengiant savo Sumanios specializacijos strategiją, Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) pakvietė įvairių suinteresuotųjų šalių atstovus dalyvauti pirmojoje ekspertinėje diskusijoje. Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos mokslų akademijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Ūkio ministerijos, Žinių Ekonomikos Forumo (ŽEF), Lietuvos statybininkų asociacijos, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos ir daugelio kitų svarbių organizacijų, institucijų atstovai diskutuos, kaip Lietuvos mokslas ir verslas turėtų reaguoti į kylančius iššūkius ir pasinaudoti esamomis galimybėmis.

Pirmosios ekspertinės diskusijos metu bus identifikuoti pagrindiniai iššūkiai ir dominuojančios tendencijos, su kuriomis Lietuvos verslas, mokslas ir viešasis sektorius susidurs iki 2030 m. Išskirti iššūkiai ir tendencijos taps pagrindu tolimesnėms platesnėms diskusijoms. Diskusiją moderuos Rytis Juozapavičius.

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.