Spausdinti

Pristatys 2017 m. Lietuvos mokslo, studijų ir inovacijų būklę

Birželio 22 d.  MOSTA pristatys apžvalgą „Būklė 2017: Lietuvos mokslas, studijos ir inovacijos“. Apžvalgoje išskiriami pagrindiniai praėjusiais metais priimti sprendimai dėl studijų, mokslo ir inovacijų sistemų tobulinimo, taip pat Lietuvos studijoms, mokslui ir inovacijoms kylantys iššūkiai ir juos lemiančios tendencijos. Šių metų leidinio teminė dalis skirta išryškinti Lietuvos studijų, mokslo ir inovacijų stipriąsias puses.

„MOSTA jau penktąjį kartą pristato studijų, mokslo ir inovacijų būklės apžvalgą. Galima pasidžiaugti, jog pateikiamos įžvalgos, išvados, rekomendacijos tampa svariu indėliu priimant sprendžiant valstybei aktualiausius klausimus, rengiant teisės aktų projektus bei priimant Lietuvos ateičiai reikšmingus sprendimus“, – sako MOSTA vadovas Ramojus Reimeris.

Antrojoje renginio dalyje vyks diskusija, kurios tikslas yra aptarti galimybes mokytis iš esamų Lietuvos studijų, mokslo ir inovacijų stiprybių, šį potencialą pristatyti pasauliui ir kurti atviros bei globaliai konkurencingos valstybės įvaizdį.

Daugiau informacijos bei registraciją į renginį rasite čia.

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.