Spausdinti

Mokymuose – efektyvios inovacijų ekosistemos kūrimo tema

Rugsėjo 21-22 d. Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras kviečia dalyvauti tarptautiame seminare - mokymuose „Efektyvios inovacijų ekosistemos kūrimas“. Mokymų tikslas yra toliau plėsti regioninės politikos formuotojų ir kitų interesų dalininkų žinias apie inovacijų ekosistemų kūrimą bei stiprinti kompetencijas nacionalinių regioninių ir vietos inovacijų ekosistemų išmanymo srityje. Mokymų metu bus siekiama pasidalinti gerąja Šiaurės šalių patirtimi ir praktikomis plėtojant bendrus verslo ir mokslo projektus, kuriant inovacijoms palankias ekosistemas ir siekiant tvaresnės finansinių priemonių intervencijos.

Seminaras yra skirtas valstybinių institucijų, viešųjų įstaigų, aukštųjų mokyklų ir verslo sektoriaus atstovams dirbantiems su inovacijų, mokslo ir verslo bendradarbiavimo temomis. Mokymus ves Švedijos tyrimų instituto „Nordregio“ ekspertai.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registracija čia.

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.