Spausdinti

Lietuvoje viešės projekto „INKREASE“ partneriai

INKREASE EU FLAG3

Spalio 2-3 d. Lietuvoje vyks projekto „INKREASE“ mokomasis vizitas. Vizito metu projekto partneriai iš Italijos, Ispanijos, Austrijos, Danijos, Vengrijos bei Prancūzijos susipažins su Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriumi ir lankysis inovacijas kuriančiose įmonėse bei mokslo ir technologijų slėniuose.

Dalyvaudama šiame projekte MOSTA siekia tobulinti mokslo-verslo bendradarbiavimo priemonę „Intelektas“, kuri yra skirta paskatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Tačiau skirtingų regionų tikslai projekte skiriasi – vienos organizacijos ieško bendradarbiavimo galimybių ir kontaktų galimam bendradarbiavimui vykdant mokslinius tyrimus ar kuriant inovacijas, kitos – siekia rasti geruosius pavyzdžius ir pagerinti inovacijų politiką.

Lietuvoje viešėsiantys projekto partneriai susitiks su Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio, Lietuvos robotikos asociacijos, informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacijos, Lietuvos inovacijų centro, taip pat inovatyvius produktus kuriančių įmonių tokių kaip „Oxipit“ ir „Brolis Semiconductors“ atstovais bei lankysis Saulėtekio slėnyje.

MOSTA organizuojamas mokomasis vizitas yra projekto „INKREASE“ dalis. Šiuo projektu yra siekiama pagerinti dalyvaujančių regionų inovacijų plėtojimo pajėgumus, pagrindinis tikslas yra integruoti į skirtingas partnerių regionines strategijas priemones ir įrankius, kurie didintų įvairių inovacinių ekosistemų efektyvumą, sustiprintų mokslo ir verslo bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų rezultatų komercializaciją.

Sekite mūsų naujienas:

© 2018 Všį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

Geležinio Vilko g. 12, LT-03163 Vilnius. Tel. (8 5) 212 6898, faksas (8 5) 243 0402, el. p. info@mosta.lt

 

Naudojant MOSTA paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti MOSTA kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.