Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

Permanentinio makiažo bei tatuiruočių šalinimo galimybės

Skaičiuojama, kad bent vieną tatuiruotę ant kūno turi apie 35 proc. vakarų populiacijos žmonių, kurių nemenka dalis yra pakvaišę dėl savo kūno puošybos ir jų turi aibę. Kalbant apie meno kūrinius ant odos, kuomet pigmentas yra įvedamas į poodinį sluoksnį, turime paminėti, kad grožio srityje taip pat yra gana populiari pigmentavimo paslauga – permanentinis makiažas apimantis antakių, lūpų ir akių sritis. Taigi, kalbame apie išties nemažą dalį populiacijos, kuriai ši tema tikrai aktuali, nes dalis jų natūraliai susiduria su situacija kai nebepageidauja tatuiruotės ar permanento ir norėtų jį pašalinti. Patarimais dalinasi svetainė: https://lavi-estetika.lt/

Kaip galima pašalinti permanentą ar tatuiruotę?

Per paskutinį dešimtmetį kaip ir visame pasaulyje, taip ir lietuvoje, gana sparčiai išpopuliarėjo lazerinės estetinės procedūros galinčios koncentruotos šviesos energijos pliūpsniu suskaidyti po odą esantį pigmentą į kiek mažesnes daleles, kurias savo ruožtu iš odos jau šalina pats organizmas. Permanentinio makiažo šalinimas yra kiek jautresnis dėl veido odos plonumo, tad įprastai tai užima kiek daugiau laiko ir išauga vizitų skaičius pas specialistus. Kaip bebūtų, tatuiruočių šalinimas lazeriu nėra greitas procesas, tai daug ilgiau laiko reikalaujantis veiksmas, nei sukurti patį piešinį dėl reikalingų apsilankymų skaičiaus.

Ar tatuiruočių šalinimas lazeriu skausmingas?

Vienareikšmiškai į šį klausimą sunku atsakyti dėl individualių asmens pojūčių ir skausmo vertinimo. Nemažai klientų procedūros metu skausmą apibūdina kaip nemalonų dilgčiojimą, kiti kaip lengvą skausmą. Kad procedūra būtų itin veiksminga jos metu siekiame išvengti anestetinių nuskausminamųjų tepaliukų. Turbūt, žmonės nebijoję darytis pigmento įvedimo adatos pagalba, neturėtų jaudintis dėl pojūčių šalinimo metu.

Ar galima pašalinti visas tatuiruotes?

Tatuiruotės būna vienspalvės arba sudarytos iš keletos ir daugiau. Taip pat ir permanentinis makiažas yra atliekamas nuadojant skirtingus pigmentus, vieni būna natūralesnis, kiti kurti cheminiu principu. Visa tai įtakoja šalinimo procesą ir rezultatus. Kad tatuiruotė ar permanentinis makiažas būtų gerai atlikti, jiems naudojami skirtingų bangų ilgių lazerio antgaliai, kurie veikia konkrečios regimosios šviesos bangos ilgiu ir taip ją šąlina.

Ar naikinimo procesas yra saugus?

Kadangi lazerio impulsai tokie greiti (vos kelios nano sekundės), jie paveikia tik patį odoje esantį pigmentą. Tokio greito proceso metu nespėja pasižeisti aplink esančios odos ląstelės. Verta pažymėti, kad visgi kalbame apie odos lazerines procedūras ir visiems rekomenduojama skirti laiko tinkamai pasirenkant paslaugos teikėją. Būtina atsižvelgti, kad tai būtų klinika naudojanti sertifikuotus lazerio aparatus.

Related Posts