Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

3 priežastys, kodėl verta žiemos atostogas praleisti Sakartvele (Gruzijoje)

Žiema – puikus metas atostogauti Sakartvele. Ši Kaukazo kalnų šalis yra pasakiško grožio kraštas. Sakartvelas yra nuostabi atostogų kryptis. Šaltuoju sezonu šalį puošia nuostabūs sniegu padengti peizažai. Daugelis keliautojų žiemą į Sakartvelą keliauja slidinėti. Slidinėjimas Sakartvele yra labai populiarus. Kalnų šlaitai yra padengti gausiu sniegu, o aukščiausios klasės Sakartvelo slidinėjimo kurortai yra pasiruošę svetingai sutikti lankytojus.

Sakartvelo slidinėjimo kurortai

Sakartvelo dangų remia didingos Kaukazo kalnų viršūnės. Žiemos laikotarpiu jos greitai tampa įdomia ir nebrangia slidinėjimo vieta. Sakartvelas yra puikus kraštas žiemos atostogoms. Šiame regione yra daugybė slidinėjimo kurortų. Modernusis Gudauri slidinėjimo kurortas konkuruoja su geriausiai žinomomis Europos trasomis. Sakartvelo slidinėjimo kurortai siūlo žiemos pramogas kalnų slidininkams, snieglentininkams. Unikalūs žiemos sporto nuotykiai Sakartvele ilgai išlieka keliautojų atmintyje. Šalies slidinėjimo kurortai sparčiai vystosi. Daugybė žiemos sporto entuziastų šį regioną atranda iš naujo. Slidinėjimas Sakartvele yra kupinas nuotykių, nuostabios virtuvės ir žiemos potyrių, kuriuose visada gausu sniego ir gaivaus kalnų oro. Sakartvelas yra puiki slidinėjimo vieta.

SPA ir sveikatingumo centrai Sakartvele

Daugelis Sakartvelo slidinėjimo kurortų siūlo kokybiškas SPA paslaugas. Slidinėjimas Sakartvele ir SPA procedūros atostogų metu padeda pamiršti visus rūpesčius.  Kelionės metu  keliautojams siūloma atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos SPA centruose. Sakartvelo slidinėjimo kurortai siūlo daugybę procedūrų, kurias atlieka profesionalai. SPA procedūros šiame Kaukazo kalnų regione yra tikras malonumas. Galima rinktis įvairius masažus, pirtis, baseinus, sūkurines vonias. Daugelis Sakartvelo kurortų siūlo pasimėgauti karštomis voniomis didelėse lauko terasose. Iš jų atsiveria įstabaus grožio panoraminiai vaizdai. Sveikatą gerinančios ir kūną puoselėjančios SPA procedūros Sakartvele yra labai populiarios. Sakartvelas garsėja balneoterapija. Tai yra žmogaus kūno stiprinimas mineraliniu vandeniu. Kelionės Sakartvele metu tiesiog būtina išmėginti mineralinio vandens procedūrą. 

Autentiškos gastronominės kelionės Sakartvele

Sakartvelas puoselėja senas vyndarystės tradicijas ir turtingą kulinarinį paveldą, siūlo įvairią ir unikalią gastronominę patirtį. Slidinėjimas Sakartvele neatsiejamas nuo kulinarinių malonumų. Pagrindiniai patiekalai, tokie kaip chačapuriai, sūriu įdaryta duona, ir chinkaliai, kvapnūs koldūnai, yra šalies vizitinė kortelė. Jie patinka tiek vietiniams, tiek šalies svečiams. Sakartvelo vyndarystės tradicijos siekia daugiau nei 8000 metų, todėl vietinių vynų degustacija yra populiari pramoga. Kaukazo kalnų fone malonu mėgautis čača – Sakartvelo vynuogių brendžiu.

Sakartvelas siūlo žiemos atostogas praleisti vietiniuose šalies slidinėjimo kurortuose. Slidinėjimas Sakartvele yra viena iš populiariausių pramogų šaltuoju metų sezonu. Tai yra puikus laikas poilsiui ir pramogoms. Sakartvelo žiemos kurortai yra geriausia vieta atsipalaiduoti ir prisipildyti teigiamų emocijų.

Related Posts