Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

Laidojimo paslaugos: kaip nustatyti biudžetą?

Dažnai girdime, kaip svarbu yra iš karto turėti laidojimo paslaugoms nustatytą biudžetą. Visgi galima pastebėti, jog kai kurie net neįsivaizduoja, koks tas biudžetas turėtų būti ir kokių apskritai paslaugų gali prireikti. Dėl šios priežasties verta apžvelgti paslaugas, tai padės nuspręsti, kokio dydžio biudžetą skirti.

Šarvoti ar kremuoti?

Kremavimas yra ne tik ekologiškas, bet ir pigesnis pasirinkimas, visgi nebūtinai tai reiškia, jog jį visi rinksis. Kai kurie laikosi tradicijų ir renkasi šarvoti kūną. Visgi nuo to, ką pasirinksite, priklauso ir bendra paslaugų kaina.

Svečių skaičius

Kuo daugiau svečių, tuo brangiau kainuos laidojimo paslaugos. Todėl būkite atidūs ir pagalvokite, kurie žmonės iš tikrųjų nori atsisveikinti su jūsų artimu žmogumi, o kurie atvyktų tik dėl to, nes būtų pakviesti. Labai svarbu iš anksto sudaryti svečių sąrašą, kadangi nuo to priklauso ne tik bendra kaina, bet ir rezervuojamų vietų skaičius užsakant šarvojimo salę, gedulingus pietus ir t.t.

Šarvojimo salė

Jei renkatės šarvojimo salę mažame mieste, tuomet pasirinkimas bus nedidelis. Neretai mažuose miestuose yra vos kelios šarvojimo salės. Visgi tie, kurie šarvojimo salę sostinėje, tikrai turės nemažą galvos skausmą, kadangi pasirinkimas labai platus. Šarvojimo salė Vilniuje kainuoja labai įvairiai, kadangi galima rinktis skirtingo dydžio, interjero ir kt. Todėl būkite sąžiningi su savimi ir iš karto pagalvokite, ką gali leisti turimas biudžetas.

Mišios

Mišios gali būti labai įvairios. Kai kurie organizuoja ypatingas mišias, kurių kaina gali būti gana didelė. Kiti užperka paprastas mišias, skirdami nedidelį biudžetą.

Gedulingi pietūs

Įprastai gedulingi pietūs būna nemokami. Juk moka tas, kas kviečia. Visgi pasitaiko, jog kai kurie neturi didelio biudžeto, todėl paprašo, jog žmonės patys susimokėtų už gedulingus pietus. Tik apie tai svečius informuoti reikia iš anksto.

Kapų priežiūra

Ar domina kapų priežiūros paslaugos? Jei taip, reikės šiek tiek didesnio biudžeto.

Laidotuvių organizavimas

Kas organizuos laidotuves? Jei jūs, tuomet sutaupysite. Jei įmonė, teks skirti didesnį biudžetą.

Related Posts