Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

3 sidabrinių žiedų modeliai, kuriuos būtina turėti savo garderobe

Mados aksesuarų pasaulyje sidabriniai žiedai nenustoja žavėti universalumu, o savo vietą ant podiumo atranda kone kiekvieną sezoną. Ne veltui: tai papuošalas, savo elegancijos dėka gebantis sklandžiai įsilieti į bet kokį aprangos derinį, o kartais tapti ne tik smulkiu priedu, bet ir pačia svarbiausia detale. Siekiate subtilaus ir rafinuoto stiliaus, tačiau kartais svajojate susikurti ir žaisme alsuojantį įvaizdį? Papuošalų kolekciją verta papildyti sidabriniais žiedais, kurie leis pasiekti ir viena, ir kita. Tad kokie sidabrinių žiedų modeliai universaliausi ir ką svarbu turėti savo amžinai madingų papuošalų dėžutėje?

Klasikinis žiedas

Simetriški, apvalūs ir nepriekaištingai lygia tekstūra pasižymintys sidabriniai žiedai – tai pats svarbiausias aksesuaras, kuris pranoksta laikinas tendencijas ar mados sezono ypatumus. Stebindamas stilingu paprastumu, klasikinis žiedas iš tauriojo metalo puikiai tinka tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek ir ypatingoms progoms, kai puošnų įvaizdį norisi praturtinti ramia, tačiau amžinai stilinga detale. Lygus poliruotas žiedo paviršius (žinoma, jei yra prižiūrimas tinkamai) dailiai atspindi šviesą, o atrodyti ryškiai padeda net ir nedėvint deimantais puoštų papuošalų.

Kaip derinti tokį aksesuarą? Jei trumpai – galimybės neribotos ir klasikiniai sidabriniai žiedai savo vietą atras pačiuose įvairiausiuose deriniuose. Jei visgi norisi konkrečių idėjų, štai viena jų: mylimiausi džinsai, balti marškinėliai, sportbačiai ir klasikinis žiedas. Kai norisi kiek daugiau elegancijos, tokį sidabrinį žiedą verta derinti ir su puošnios suknelės bei aukštakulnių duetu.

Sidabrinis žiedas, puoštas brangakmeniu

Kol vieniems kuriamas stilius privalo atliepti karščiausias tendencijas, kitiems kur kas svarbiau aprangos derinyje integruoti ne tik naujausias madas, bet ir dalelę savo asmenybės. Pastarųjų garderobe savo vietą be abejonės atras kiek ryškesnis, akcentinis papuošalas – pavyzdžiui, sidabrinis žiedas su brangakmeniu. Džiugu tai, kad renkantis tokį papuošalą laisvės išties netrūksta: pradedant brangakmenio spalva, baigiant jų skaičiumi bei išsidėstymu ant tauriojo metalo gaminio. Norintiems turėti išties unikalų papuošalą, verta apsvarstyti ne tik modelius, puoštus brangakmeniu, bet ir sidabrinius žiedus su gintaru. Šie – nedažnas, tad išties netikėtas sprendimas mados pasaulyje. Jis be abejonės patiks siekiantiems išsiskirti iš minios savo stiliaus sprendimais.

Įmantraus dizaino, netaisyklingų formų ar asimetriški sidabriniai žiedai

Jei klasikinis žiedas ar žiedas su brangakmeniu – papuošalai, itin lanksčiai įsiliejantys plačiame aprangos derinių spektre, įmantraus dizaino žiedas – aksesuaras, kuriam priderinti prireiks šiek tiek papildomų pastangų. Kaip turėtų atrodyti toks papuošalas ir kada verta jį rinktis?

Netikėto dizaino, įdomios tekstūromis, asimetriškais siluetais pasižymintys (o kartais – ir vienetiniai) sidabriniai papuošalai – išskirtinė galimybė kasdienį, ramų įvaizdį praturtinti individualiu žavesiu. Kadangi toks papuošalas jau savaime artimesnis maksimalizmo idėjoms, rekomenduojama jį nešioti drauge su kuklesniais drabužiais bei aksesuarais: pavyzdžiui, derinti vienspalviame įvaizdyje ar prie elegantiško kostiumo, klasikinio dizaino suknelės, kombinezono. Toks sprendimas atspindės svarbiausią taisyklę, aktualią kuriant savo stilių – balansą ir harmoniją.

Žinoma, svarbu nepamiršti ir to, kad sidabriniai žiedai – tai ne tik papuošalas bei stiliaus detalė, bet ir galimybė išreikšti save per savo įvaizdį. Jei visgi manote, kad jūsų įvaizdžiui ir asmenybei visai netinkamas kuklus (ar kaip tik – maksimalistinis) dizainas, bazinę papuošalų kolekciją galite papildyti ir alternatyviais sprendimais: pavyzdžiui, ne trimis skirtingais žiedais, o įvairių tauriųjų metalų gaminiais ar panašaus dizaino, tačiau skirtingo pločio juvelyriniais dirbiniais. Jūsų garderobas – galimybė atspindėti ne tik karščiausias mados tendencijas, bet ir tai, ką vilkėdami ar kuo puošdamiesi jaučiatės komfortiškiausiai, tad ją išnaudokite itin apgalvotai ir prasmingai.

Related Posts