Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

5 esminiai dizaino patarimai jūsų svajonių pasirinktinės virtuvės spintelėms


Sukurti svajonių virtuvę – jaudinantis sumanymas, o jūsų pasirinktos spintelės turi lemiamą reikšmę tiek erdvės funkcionalumui, tiek estetiniam patrauklumui. Pateikiame vadovą, kuris padės jums susikurti koncepciją ir įgyvendinti spinteles, kurios jūsų virtuvę padarys ir gražią, ir praktišką.

  1. Teikite pirmenybę funkcionalumui, naudodami išmanų išdėstymą

Kai kalbama apie virtuvės dizainą, svarbiausia yra efektyvumas. Pradėkite nuo išplanavimo: spintelių išdėstymas turėtų palengvinti sklandų darbą. Atsižvelkite į „darbo trikampio” sąvoką, t. y. kelią, kuriuo judate tarp kriauklės, viryklės ir šaldytuvo. Tai ne tik sena dizaino taisyklė, bet ir siekis sumažinti nereikalingų žingsnių skaičių, kad virtuvė būtų naudojama efektyviau.

Pritaikykite saugyklą labiausiai naudojamiems daiktams. Gilūs stalčiai gali būti praktiškesni nei apatinės spintelės, nes juos galima ištraukti ir pamatyti, kas yra viduje, o ne pasilenkti ir raustis tamsiose lentynose. Apsvarstykite galimybę naudoti specializuotus stalčių organizatorius, kad indai būtų tvarkingai atskirti ir lengvai randami.

Viršutinėse spintelėse sumanykite įrengti pakeliamas dureles, kurios nekliudytų ir būtų lengvai pasiekiamos. Taip pat nepamirškite virtuvės kampų. Šias dažnai nepakankamai išnaudojamas erdves galima paversti išmaniais spintelės sprendimais, pavyzdžiui, karuselinėmis lentynomis, kurios sukasi, kad gale esantys daiktai būtų po ranka.

  1. Pasirinkite nesenstantį stilių su asmeniniu prieskoniu

Spintelės stilius gali smarkiai paveikti jūsų virtuvės išvaizdą. Nors tendencijos ateina ir praeina, pasirinkę nesenstantį dizainą užtikrinsite, kad jūsų virtuvė niekada neatrodys pasenusi. Paprastomis, švariomis linijomis pasižyminčios „Shaker” tipo spintelės yra amžinai mėgstamos, jas galima patobulinti arba patrumpinti, priklausomai nuo pasirinktos furnitūros ir apdailos.

Tačiau net ir laikui nepavaldžiame dizaine yra daug erdvės asmeninei išraiškai. Pavyzdžiui, jei linkstate į tradicinę estetiką, apsvarstykite galimybę į spintelės dizainą įtraukti karūnos lipdinius ir taip suteikti elegancijos. Jei norite modernaus posūkio, naudokite plokščias spinteles su elegantiška furnitūra, kad sukurtumėte minimalistinę išvaizdą, kuri būtų ir šiuolaikiška, ir klasikinė.

Kalbant apie spalvas, neutralūs tonai yra universalūs ir patvarūs, tačiau tai nereiškia, kad negalite žaisti spalvomis. Drąsi salelė ar apatinės spintelės gali suteikti šarmo, kuris suasmenins erdvę jos neužgoždamas. Nepamirškite, kad dažai nėra ilgalaikiai. Jei pavargote nuo spalvos, ją lengvai pakeisite savaitgalį.

  1. Investuokite į kokybiškas medžiagas, kad jos būtų ilgaamžės

Jūsų spintelės – tai investicija, todėl, kaip ir kiekviena gera investicija, jos turėtų atlaikyti laiko išbandymą. Medžio masyvo spintelės yra labai patvarios, jas galima nušlifuoti ir perdažyti, jei ateityje norėsite pakeisti spalvą. Tokia mediena, kaip klevas, vyšnia ir ąžuolas, populiari dėl savo tvirtumo ir tekstūros.

Dėl greito atsinaujinimo ir tvirtumo vis populiaresnis tampa bambukas. Taip pat nepamirškite gerų dailylenčių ir furnitūros svarbos. Pavyzdžiui, balandžių uodegos jungtys – tai kokybiško meistriškumo ženklas, kuris ne tik geriau atrodo, bet ir ilgiau tarnauja.

  1. Maksimaliai padidinkite saugyklą naudodami naujoviškus sprendimus

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo erdvę, mąstykite vertikaliai ir pakelkite spinteles iki pat lubų. Tai ne tik suteiks daugiau vietos daiktams laikyti, bet ir patrauks žvilgsnį aukštyn, todėl virtuvė atrodys aukštesnė. Sunkiai pasiekiamoms viršutinėms lentynoms žavesio ir funkcionalumo gali suteikti bibliotekos kopėčios.

Nestandartiniai laikymo sprendimai gali būti įmontuotos pertvaros indams, ištraukiamas sandėliukas prieskoniams ir pagardams arba specialūs stalčiai puodams ir keptuvėms su įmontuotu dangčiu. Jei dažnai pramogaujate, apsvarstykite galimybę įrengti prietaisų garažą smulkiems prietaisams, kad jie būtų pasiekiami, bet nebūtų matomi, kai jų nenaudojate.

  1.  Apšvietimas: Apšvietimas: nepastebėtas spintos elementas

Apšvietimas niekada neturėtų būti antraeilis dalykas virtuvės dizaine. Apšvietimas po spintelėmis yra labai svarbus užduočių zonoms, nes panaikina šešėlius darbo vietose. Po spintelės kraštais galima sumontuoti LED juosteles arba kištukus, kurie užtikrins ir užduočių apšvietimą paruošimo zonose, ir švelnią aplinkos šviesą vakare.

Vidinis spintelių apšvietimas paprastas spinteles gali paversti vitrinomis, puikiai tinkančiomis gražiems indams ar kolekciniams daiktams demonstruoti. Stiklinės spintelės su apšvietimu spintelėje gali suardyti spintelių masyvumą ir suteikti virtuvei daugiau atvirumo.

Galiausiai nepamirškite apie reguliatorius. Galimybė reguliuoti apšvietimo lygį gali iš esmės pakeisti virtuvės nuotaiką, nesvarbu, ar gaminate maistą, ar pramogaujate.

Apibendrinant galima pasakyti, kad nestandartinių virtuvės spintelių projektavimas – tai pusiausvyra tarp formos ir funkcijos. Atsižvelgdami į šiuos penkis esminius patarimus užtikrinsite, kad jūsų virtuvė bus ne tik jūsų asmeninio stiliaus atspindys, bet ir gerai sutepta mašina, pritaikyta jūsų kulinariniams įpročiams. Atminkite, kad virtuvė yra namų širdis, o jūsų spintelės – virtuvės dizaino pagrindas.

Plačiau apie baldų projektavimą ir gamybą galite rasti https://v-i-p.lt/ 

Related Posts