Mosta

Moksliniai tyrimai, statistika, straipsniai

Ortopedų patarimai, kurie padės parinkti tinkamus batus vaikams

Daugeliui vaikų sveikata yra kur kas svarbiau, nei kad mūsų pačių, tad įvairias atvejais suaugusieji rūpinasi itin atidžiai, kad tik kaip įmanoma labiau galėtume jiems padėti. Aišku, sveikata yra labai abstraktus dalykas, nes ją galime suprasti labai įvairiai. Vieniems svarbu, kad vaikai niekada nesirgtų, neturėtų temperatūros ir panašiai. Kitiems svarbu, kad jiems nieko neskaudėtų, kad būtų kaip įmanoma labiau išvengti pačių įvairiausių traumų, dar kitiems yra svarbu, kad įprasta veikla nekeltų nepatogumų ir nekenktų sveikatai. Kalbant apie pastarąjį, labai svarbu, kad vaikai tinkamai vaikščiotų ir tas labai priklauso nuo avalynės, kurią pasirenka. Tad šiame straipsnyje norime pateikti kelis ortopedo patarimus, kurie leis išsirinkti tinkamą avalynę vaikui.

Nereikia ieškoti batų keliems sezonams

Nors daugelyje atvejų ir norime sutaupyti, tačiau kartais taupymas gali išeiti visai ne į naudą. Būtent toks dalykas gali atsitikti, kai vaikams norime nupirkti kiek didesnius batus, kad užtektų keliems sezonams. Kadangi vaiko koja yra auganti, tai per dideli batai gali padaryti neigiamą įtaką, kurią vėliau reikės taisyti. Todėl toks taupymas vėliau gali atsieiti kur kas brangiau, nei iš karto pirkti tokius batus, kurie vaikui yra kaip tik.

Kiekviena veikla su skirtinga avalyne

Dar viena klaida, kuri pakankamai dažnai daroma tėvų yra ta, kad vaikams nuperkama viena avalynė, su kuria veikiamos skirtingos veiklos, net jeigu tai ir nėra pritaikyta. Todėl jeigu norite, kad ortopedai Vilniuje būtų aplankomi kaip įmanoma rečiau, stenkitės atitinkamai veiklai pirkti skirtingus batus, kad vaikas jaustųsi patogiai, nepatirtų traumų ir panašiai, o ir taip vaikui galėsite užtikrinti kur kas geresnę sveikatą.

Kokybiškumas visada svarbu

Kokybė bet kokioje srityje yra pakankamai svarbi, todėl ne išimtis yra ir vaikiški batai. Ortopedai tikrai įvardins tai, kad jie turi būti kaip įmanoma patogesni. Visada batus reikėtų rinktis iš specializuotų parduotuvių, o ypač didelis dėmesys turi būti patiems pirmiesiems batams, nes jie ir formuoja pačius pirmus vaikščiojimo judesius ir taip vaikas įgaus teigiamus arba neigiamus įgūdžius. Visada verta rinktis kiek kietesnius ir aukštesnius, kad vaiko koja būtų tvirtai įstatyta ir nekryptų į šoną.

Jeigu neaišku – pasitarkite

Jeigu vaikiškų batų pirkime neturite per daug patirties, tuomet ortopedai pataria tai, kad visada verta pasitarti su specialistais, kurie padės priimti patį geriausią sprendimą ir nereikės aklai pirkti ir tikėtis, kad būtent šis variantas bus pats geriausias.

Related Posts